20/11/2020

Чилі цікавиться українськими винаходами

Країни Латинської Америки знають і високо цінують технологічні розробки в Україні, саме цьому питанню була присвячена онлайн зустріч з директором Торгово-Промислової Палати Україна-Чилі Едуардо Альваресом та керівником IOT Innovatech Digital, Головою компанії Meet&Greet SpA, Даніелем Аміго.

Наші Чилійські друзі є серед організаторів щорічного технологічного Форуму Латинської Америки IOT Innovatech, який відбудеться в 2021 році в Пуерто-Ріко, і запрошують прийняти участь Україну.

Голова Правління ДІФКУ, Володимир Ставнюк, зауважив, що демонстрація інновацій українських винахідників на цьому заході є принциповим питанням як на рівні держави, так і для ДІФКУ зокрема.

Нагадаємо, що у 2019 році на участь у конкурсі в рамках Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку до ДІФКУ від українських винахідників було подано 392 заявки, тому не дивно, що новини про українські винаходи дісталися Чилі.

Знайомство з ТПП Україна-Чилі також відбулось у 2019 році, а наразі ми уклали меморандум про співпрацю з Meet&Greet SpA, щоб розпочати співпрацю над підготовкою до Форуму.

Шановні друзі, будемо тримати Вас у курсі подій, чекаємо на Ваші питання, а також пропозиції щодо участі Ваших винаходів у латиноамериканському Форумі.