31/08/2021

Голова правління ДІФКУ Олександр Кондратюк взяв участь у підписанні чотирьохстороннього меморандуму про співпрацю

31 серпня 2021 року голова правління ДІФКУ Олександр Кондратюк взяв участь у підписанні чотирьохстороннього меморандуму про співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури, Департаментом будівництва та житлового забезпечення КМДА та Конфедерацією будівельників України.

Під час підписання сторони обговорили можливості подальшої кооперації для створення Ради молодих спеціалістів комплексу містобудівної політики у Києві. Завдяки спільним зусиллям можливо залучити молодих спеціалістів для розвитку будівельної галузі , впроваджувати інноваційні проекти і програми та драйвити розвиток ефективних технологій.

Як зазначив Олександр Кондратюк «Підтримка інноваційних програм, співробітництво з науковими організаціями – необхідні кроки на шляху до інноваційного розвитку. Саме тому наша Установа докладатиме максимум зусиль для якісного та ефективного розвитку даної галузі».

Також учасниками зустрічі було обговорено перспективи розвитку будівельного ринку та реальні кейси для залучення інвестицій в економіку України.

Щиро дякуємо нашим стратегічним партнерам за важливу ініціативу та конструктивну зустріч! Впевнені, що спільні зусилля призведуть до бажаних результатів!