23/07/2021

Голова правління ДІФКУпідписав меморандум про співпрацю

23 липня 2021 року голова правління ДІФКУ Олександр Кондратюк та ректор Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Михайло Згуровський підписали меморандум про співпрацю.

Під час зустрічі було обговорено можливості результативної співпраці у сфері розвитку інновацій та технологій, а також підтримки інноваційних та інвестиційних проектів.

«Державна підтримка – дієвий механізм у розвитку науково-інноваційної діяльності і ми готові спрямовувати максимум зусиль для розвитку інноваційних структур, зокрема, Всеукраїнської інноваційної екосистеми «SikorskyChallenge Україна»» – наголосив Олександр Кондратюк.

Ректор КПІ, в свою чергу, зазначив,що спільна кооперація між нашими структурами стане поштовхом для якісного розвитку технологічних сфер та залучення інвестицій у стратегічні галузі промисловості України.

Щиро впевнені, що попереду нас чекає багато інноваційних звершень та результативних досягнень!

 

Довідково:

Всеукраїнська Інноваційна екосистема “SikorskyChallenge Україна” (SCU) – це відкрита інноваційна екосистема, що об’єднує інституції країни, зацікавлених у розвитку української інноваційної економіки: університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації.