29/06/2023

Інноваційний проект, профінансований ДІФКУ, був представлений на 44 World Congress Vine & Wine from Spain

Українські винаходи впевнено підкорюють світ, а ми не перестаємо пишатися нашими науковцями та винахідниками.
Так, нещодавно на 44 World Congress Vine & Wine from Spain Володимир Кучеренко представив інноваційний проект – систему SCANDARD, розробка якої була профінансована Установою.

ДІФКУ спільно з Укрвинпром, Укрдержцифрою та ТОВ «АБС-БИЗ» запропонували впровадження системи SCANDARD – українського програмного забезпечення, яке працює на базі технології Blockchain та використовує алгоритми штучного інтелекту задля забезпечення якісної аналітики та ідентифікації товару на будь-якому етапі його «життєвого циклу». Наприклад, виробник може не тільки контролювати ланцюги постачання своєї продукції, а також застосовувати нові цифрові методи маркетингу та комунікації зі споживачем. У свою чергу, споживач отримає якісний оригінальний товар і можливість прямої комунікації з брендом через мобільний додаток.
Важливо зазначити, що система SСANDARD відповідає усім технічним вимогам щодо захисту інформації своїх користувачів, а також дозволяє виробникам підтримувати стабільний рівень якості, що є важливим фактором у час високої ринкової конкуренції.
Впевнені, що даний інноваційний проект – надважливий в епоху стрімкого розвитку діджиталізації та впровадження технологічних рішень на всіх етапах виробництва.