26/10/2021

IV Національний форум розвитку МСБ 2021

26 жовтня 2021 року в Торгово-промисловій палаті відбувся IV Національний форум розвитку МСБ 2021: від стійкості до сталого розвитку, участь у якому взяли начальник відділу інвестиційних проектів та активів Сергій Кравець та начальник відділу комунікаційної діяльності Василь Вакулко.

Під час свого виступу Сергій Кравець ознайомив присутніх із можливостями Установи, розповів про основні вектори розвитку, а також про результати конкурсних відборів інноваційних проектів для подальшого фінансування.
Також присутні мали чудову нагоду обмінятись досвідом та розширити свій професійний нетворкінг, адже участь у форумі брали українські підприємства, організації з підтримки бізнесу, бізнес-об’єднання, представники регіональної та місцевої влади.

Представники ДІФКУ щиро вдячні організаторам за запрошення! Форум став важливим інформаційним майданчиком для висвітлення міжнародних та національних проєктів, державних та приватних програм фінансування для бізнес-спільноти України!

Довідково:
*Торгово-промислова палата України (ТПП України) – недержавна неприбуткова самоврядна організація, яка на добровільних засадах об`єднує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці. Основна мета ТПП – розвинений і конкурентоспроможний на світових ринках український бізнес