17/06/2021

Начальник відділу інвестиційних проектів та активів Сергій Кравець взяв участь ….

17 червня 2021 року, начальник відділу інвестиційних проектів та активів Сергій Кравець взяв участь у відкритому засіданні Комітету підтримки експорту та інвестицій Київської торгово-промислової палати.
Під час засідання Сергій Кравець ознайомив присутніх із сферами діяльності ДІФКУ. Розповів про фінансові інструменти, які можуть бути корисними компаніям-експортерам. За його словами, починаючи з 2019 року Установа на постійній основі проводить конкурси інноваційних та інвестиційних проектів, за результатами яких ми вже маємо дієві результати.
На заході учасники активно дискутували щодо проблем, з якими стикаються експортери, зокрема, запровадження митних бар’єрів Республікою Білорусь.
Як зазначив голова Комітету підтримки експорту та інвестицій КТПП Віктор Шевченко, зараз триває важливий етап перегляду та формування експортної стратегії України на наступні 5 років. Також значну зацікавленість у присутніх викликала інформація про програми Enterprise Europe Network та фінансові інструменти підтримки експорту.
Щиро сподіваємось, що усі проблемні питання, які активно обговорювались під час засідання будуть ефективно вирішені найближчим часом!

https://sfii.gov.ua/wp-admin/upload.php?item=1733