28/10/2021

Підписано меморандум про співпрацю між ДІФКУ та НАУ

28 жовтня 2021 року Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Олександр Кондратюк та Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький підписали меморандум про співпрацю. На зустрічі також були присутні

перший заступник Голови правління Сергій Шкураков, керівник департаменту фінансового моніторингу та безпеки Анна Каширська та інші представники Установи.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи інноваційного розвитку авіаційної галузі. Зокрема, було акцентовано увагу на такому важливому питанні як розвиток та підтримка науково-дослідницької діяльності у цій сфері, створення умов для розвитку інноваційної інфраструктури та впровадження інноваційних проектів і програм в Україні.

Як зазначив Олександр Кондратюк «Наша Установа наразі активно сприяє розвитку та підтримці наукових парків України як майданчиків для зближення підприємств стратегічних галузей промисловості та оборонно-промислового комплексу з науковим потенціалом університетів. І я впевнений, що спільними скоординованими зусиллями та з державною підтримкою ми досягнемо вражаючих результатів».

Команда ДІФКУ щиро дякує за відкритий діалог! Попереду нас чекає багато ефективних кроків на шляху до розбудови інноваційної України!

 

Довідково:

*Національний авіаційний університет — один із найпотужніших авіаційних вищих навчальних закладів на пострадянському просторі. Заснований у 1933 році, за роки існування університет підготував понад 200 000 висококваліфікованих спеціалістів.

Сьогодні в університеті навчається близько 25 тисяч студентів, серед яких майже 1500 іноземців із 55 країн світу.