19/11/2021

Представники Установи відвідали Міжнародний промисловий форум

ДІФКУ активно слідкує за інноваційними масштабними подіями України, саме тому сьогодні представники Установи відвідали найбільшу промислову виставку в Україні – Міжнародний промисловий форум, який проходить у Міжнародному виставковому центрі у місті Києві.
Так, форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму. Цьогоріч учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Під час форуму було презентовано новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

Фахівці Установи мали чудову можливість ознайомитись із інноваційними промисловими технологіями, обладнанням, інструментами, комплектуючими та робототехнікою, а також налагодити якісний нетворкінг для подальших співпраць.
Дякуємо організаторам за масштабність та можливість ознайомитись із інноваційними новинками промисловості!

*Довідково:
Міжнародний промисловий форум з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.