4/11/2021

Представники Установи відвідали міжнародну конференцію BlockchainUA

Представники Установи активно цікавляться актуальними темами сьогодення і , звичайно, ми не лишаємось осторонь, коли відбувається наймасштабнішаблокчейн-подія цієї осені – десята, ювілейна міжнародна конференція BlockchainUA. Тож, сьогодні делегація Установи відвідала конференцію задля отримання нових інноваційних знань та їх подальшого практичного застосування.

Серед ключових спікерів виступали співзасновник Distributedlab та організатор BlockchainUA Павло Кравченко, CBO в TruePlay Олександр Анциферов, IT юрист Назар Поливка та ряд інших.

Під час своїх виступів експерти обговорювали такі актуальні теми крипто-індустрії, як розвиток NFT ринків і особливості приватних систем токенізації, ризики інвестування , новинки технологічних рішень передових блокчейн проектів та світові тренди блокчейн індустрії DeFi і NFT.

Також спікери поділились своїх баченням перспектив криптоіндустрії, метавсесвіту та практичними кейсами, які варто застосувати у найближчий час, інноваційними новинками індустрії та технологічними проектами.

Бракує слів, щоб описати атмосферу, яка панувала під час заходу.

Дякуємо організаторам за чудову можливість для професійного нетворкінгу та практичні знання від провідних спікерів!