8/11/2023

Відбувся Форум «Креативність та інновації в бізнесі»

 08 листопада 2023 року у місті Кропивницький відбувся форум «Креативність та інновації в бізнесі», спікером на якому виступив представник Установи – начальник відділу інвестиційних проектів та активів Сергій Кравець.

 

На цьогорічному Форумі основним вектором обговорення стала підтримка малого і середнього підприємництва з боку влади та успішні кейси підтримки бізнесу, а також пошук ефективних шляхів для розвитку підприємництва.

Під час свого виступу Сергій Кравець ознайомив присутніх із наявними механізмами та інструментами, які використовує Установа для підтримки інноваційної діяльності. Спікер поділився успішними кейсами по наданню фінансування інноваційним проектам для їх реалізації. 

 

Також присутні обговорили грантову підтримку проектів та програм у Кропивницькому та наголосили, що попри війну область продовжує працювати над сприятливими умовами для бізнесу. Про інновації в бізнесі говорили також на прикладі цілком предметних тем, наголошуючи, що творче втілення інновацій дозволяє переходити бізнесу на нові ступені розвитку. 

Ми вдячні організаторам за можливість поділитися нашим досвідом та інструментами на такому масштабному Форумі, який драйвить підприємництво та інновації 🇺🇦 разом до спільних звершень!