11/10/2021

Відкриття академічного року Бізнес-школи КНУ «Наукового парку»

11 жовтня 2021 року перший заступник голови правління ДІФКУ Сергій Шкураков виступив із вітальним словом на відкритті академічного року Бізнес-школи КНУ «Наукового парку».
Також до привітання студентів долучились ректор КНУ ім.Т.Г. Шевченка Володимир Бугров, директор UkrainianStartupFund Павло Карташов, засновник бізнес-школи Віталій Чернюк та ряд інших почесних гостей.

Під час свого виступу Сергій Шкураков висловив привітання від Голови правління Установи, подякував організаторам та зазначив, що «вчитися бізнесу не важке завдання, складніше застосовувати ці знання в житті. Ви молоді і повні сил і я вірю, що саме ваші рішення в майбутньому будуть впливати на розвиток нашої України. Ваші ідеї допоможуть запустити цікаві та інноваційні стартапи та проекти, а наша Установа як унікальна державна структура зможе надати якісну підтримку на шляху до підкорення інноваційних вершин».

Також на заході відбулась презентація майбутньої програми курсу та знайомство з командою Бізнес-школи. Присутні ознайомились із змістовною лекцією щодо глобальних та локальних трендів, які пов‘язані з інформаційними технологіями та їх практичним застосуванням в бізнесі.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення та чудову організацію!
Впевнені, попереду нас чекає багато інноваційних відкриттів!

Довідково:
*Бізнес-школа КНУ вже шостий рік навчає прикладним навичкам ведення підприємництва та бізнесу, обміну досвідом між учасниками школи та лекторами, бізнесами, надає випускникам школи вміння необхідні для початку роботи із власним бізнесом, поширює ідеї інноваційного підприємництва серед студентів та випускників.