17/06/2021

Перший заступник голови правління відвідав…..

17 червня 2021 року перший заступник голови правління Сергій Шкураков відвідав Форум інноваційних виробництв, що відбувся на території Індустріального парку “Біла Церква”.

Спікером на форумі виступив віце-прем’єр- міністр України-Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

«Ми сподіваємось, що уряд найближчим часом підтримає ініціативу Мінстратегпрому  щодо збільшення статутного капіталу Установи, щоб ми мали можливість масштабувати розвиток нашої промисловості саме в інноваційному напрямку. Адже саме інновації є одним з трендів, на основі яких повинна розвиватись наша промисловість» – зазначив віце-прем’єр- міністр України-Міністр з питань стратегічних галузей промисловості.

Учасники форуму обговорювали розвиток виробничих підприємств в Україні шляхом доступу до інновацій, індустріальних парків, акселераторів, інвестиційних та партнерських програм. Сподіваємось, що найкращі проекти будуть ефективно реалізовані у найближчий час.

Дякуємо організаторам Форуму за чудову можливість обговорити важливі питання із представниками інноваційних індустрій та висвітлення актуальних питань економіки України.