27/11/2020

Обмін досвідом міжнародної співпраці

25 листопада 2020 року відбулась зустріч Голови правління ДІФКУ Володимир Ставнюк з латвійськими представниками – дипломатичним аташе Латвії з Економічних питань в Україні, керівником Агентства інвестицій та розвитку Латвії в Україні(LIAA) Айнарсом Межулисом і засновником та головою правління Фонду економічного розвитку Вадимом Баранником. До зустрічі долучилась начальник відділу міжнародної діяльності Тетяна Ціленко.

На зустрічі Володимир Ставнюк розповів про інноваційні проекти, зареєстровані в базі ДІФКУ, успішний досвід міжнародної співпраці, а також фінансові можливості нашої Установи.

Учасники дискутували про потенціал інвестиційного співробітництва між країнами, особливості ведення бізнесу в Україні та Латвії та необхідність державної підтримки у розвитку стартапів та інноваційних проектів.

Ще однією темою для обговорення стали інструменти залучення інвестицій в галузі економіки України та подальші плани взаємодії ДІФКУ та латвійських представників.

Віримо, що досягнуті домовленості стануть запорукою нових інноваційних звершень та добрим початком для результативної співпраці!