13/08/2021

Перший заступник голови правління ДІФКУ Сергій Шкураков відвідав другий день ювілейного Фестивалю SikorskyChallenge

13 серпня 2021 року, перший заступник голови правління ДІФКУ Сергій Шкураков відвідав другий день ювілейного Фестивалю SikorskyChallenge та взяв участь у панельній дискусії на тему: «Можливості України щодо інноваційного прориву у галузях промислового хайтеку і космосу»

Серед запрошених гостей фестивалю були представник хайтек-компаній, інвестиційних та венчурних фондів та університетів.

Під час панельної сесії Сергій Шкураков привітав присутніх із ювілеєм Фестивалю та зазначив, що «розвиток інноваційного потенціалу – це не тільки шлях до успіху, а й засіб забезпечення безпеки та суверенітету нашої країни. Україна має низку конкурентних переваг, найвигідніші з яких – це інновації, передусім науково-технічного характеру».

Також перший заступник розповів про успішний досвід фінансування проектів ДІФКУ та плани Установи для розвитку і підтримки інноваційних підприємств.

«Хочу анонсувати, що правлінням ДІФКУ було прийнято рішення щодо підтримки ініціативи з фінансування передінвестиційної підготовки проектів, які визначені переможцями в конкурсах Всеукраїнської інноваційної екосистеми SikorskyChallenge по напрямку стратегічних галузей промисловості та оборонно-промислового комплексу» – наголосив Сергій Шкураков.

Також учасники Фестивалю обговорили місії державних інституцій для інноваційного розвитку України, проривні технології у сфері промисловості та космосу, а також важливість інноваційного трикутника «освіта-бізнес-влада».

Щиро дякуємо учасникам панелі за конструктивний діалог, а організаторам Фестивалю за чудову нагоду обмінятись важливим досвідом!

Впевнені, що спільними зусиллями ми створимо потужну інноваційну екосистему України!