9/10/2020

СПІЛЬНІ КРОКИ НА ШЛЯХУ ДО ІННОВАЦІЙНОГО МАЙБУТНЬОГО

       Сьогодні, 08 жовтня, Голова правління Володимир Ставнюк підписав меморандум про співпрацю із ГО «Інститут розвитку інновацій ІНТЕНС».

Під час зустрічі Володимир Ставнюк презентував фінансові інструменти Установи, розповів про досвід роботи із інноваційними проектами і програмами та можливості залучення вітчизняних та міжнародних інвестицій.

«Стратегічне бачення розвитку інновацій сьогодні важливе, як ніколи, адже наша задача державного рівня – підтримати рішучими діями новаторів та науковців. Завдяки скоординованим діям із ГО «Інтенс» ми зможемо розробити дієву інноваційну стратегію та визначити ефективні напрямки співпраці» – резюмував Голова правління.

Представники ГО «Інститут розвитку інновацій ІНТЕНС» на зустрічі розповіли про ряд глобальних досліджень в сфері інновацій, які вони координують, про власний досвід розробки рішень для бізнесу та впровадження  спільних проектів і програм міжнародного масштабу.

Команда ДІФКУ вдячна нашим партнерам за конструктивний відкритий діалог та, сподіваємось, ефективну співпрацю у найближчому майбутньому!

Довідково:

ГО «Інститут розвитку інновацій ІНТЕНС» – неурядова організація, яка створена з метою розробки стратегій для інноваційного розвитку України, інноваційних рішень для бізнесу та глобальних досліджень в сфері інновацій.