24/05/2023

Відбулося підписання Меморандуму між Державною інноваційною фінансово-кредитною установою та Науково-дослідним інститутом правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України

Відкриваємо нові горизонти у розвитку інноваційної України!

Так, 23 травня 2023 року в.о.голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Сергій Шкураков підписав меморандум про співпрацю із директором Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку Сергієм Глібко.

Під час зустрічі підписанти обговорили можливості щодо співпраці та розвитку наукового потенціалу, обміну досвідом між структурами, а також практичні кроки для розвитку інновацій та впровадження сучасних правових методологій. Важливим вектором зустрічі стало обговорення інноваційних підходів та їх імплементації у науково-правову діяльність, а також світові тенденції інноваційного розвитку.

«Сьогодні ми закладаємо міцний фундамент для майбутнього розвитку інновацій у науковому середовищі. Впевнений, що партнерство між нашими структурами відкриє широке вікно можливостей для реалізації нашого інтелектуального потенціалу» – зазначив Сергій Шкураков.

Дякуємо нашим партнерам за змістовний діалог та впевнені, що наша співпраця стане важливим трампліном в інноваційному розвитку!

 

Довідково:

*НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку є державною науково-дослідною установою зі статусом юридичної особи. Основними завданнями Інституту є здійснення фундаментальних та прикладних наукових дослідження щодо визначення та оцінки стану правової охорони та захисту інноваційної продукції, становлення національної інноваційної системи, аналіз та узагальнення світового досвіду правового регулювання інноваційної діяльності; здійснення правових досліджень та підготовка висновків правових експертиз з питань інноваційної діяльності відповідно до чинного законодавства України; надання юридичних, консультаційних, інформаційних та інших послуг з питань інноваційної діяльності та права; підготовка наукових кадрів у сфері інноваційної діяльності.