3/06/2021

Перший заступник голови правління ДІФКУ Сергій Шкураков взяв участь у робочій зустрічі

 

03 червня 2021 року перший заступник голови правління ДІФКУ Сергій Шкураков взяв участь у робочій зустрічі щодо такої актуальної теми як «Видобуток натурального водню: огляд світових трендів і впровадження в Україні».

Під час вступного слова Сергій Шкураков висловив подяку організаторам та зазначив, що проект пошукової технології водневих скупчень був позитивно та перспективно оцінений незалежними експертами в рамках діяльності Фонду підтримки винаходів Мінекономіки.

«Наша Установа зацікавлена у розвитку такого перспективного напрямку як водень – енергетичне джерело майбутнього – та докладе максимум зусиль для розвитку даної галузі в Україні» – наголосив перший заступник.

Також під час робочої зустрічі було обговорено світові тренди в напрямку природного водню та питання впровадження промислового видобутку натурального водню в Україні.

Слід зазначити, що 2-3 червня в Парижі пройшла перша в світі конференція з видобутку натурального водню H-Nat, на якій були представлені всі провідні світові кейси з промислової видобутку H2. Також у міжнародній конференції брали участь представники України.

Дякуємо присутнім за чудову нагоду обговорити дійсно важливий напрямок для економіки нашої країни!