Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Результати конкурсного відбору по визначенню учасників II етапу

Відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 19.03.2019 №447 «Про визначення учасників другого етапу конкурсу» визначити учасниками другого етапу конкурсу з відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків:

 1. ТОВ «Дайвкейс» (код згідно з ЄДРПОУ 42595738) із проектом «DiveCase» (гаджет, який допомагає відкривати та досліджувати підводний світ лише за допомогою смартфону).
 2. ТОВ «Сірокко Енерджі» (код згідно з ЄДРПОУ 41740498) з проектом у сфері вітроенергетики (новий лінійний вітрогенератор для децентралізованого виробництва енергії).
 3. Бабаджаняна Аршака Аркадійовича з проектом «Виробництво будівельних сонячних панелей з вбудованими фотоелементами і/або колекторами».
 4. ТОВ «БІОСЕНС УКРАЇНА» (код згідно з ЄДРПОУ 40851228) з поданим проектом «BIOsens Myco» у сфері харчових біотехнологій (пристрій для швидкої кількісної діагностики харчових токсинів).
 5. Головаченка Антона Олександровича з проектом щодо розробки модульного екзоскелету, який можна носити для окремих частин тіла.

 

Відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.04.2019 №584 «Про визначення учасників другого етапу конкурсу» визначити учасниками другого етапу конкурсу з відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків:

 1. Задерка Олександра Миколайовича з проектом «FLUOCAR».
 2. Герасименка Антона Олександровича з проектом «Minect.ai».
 3. Єжова Михайла Ігоровича з проектом «Система ЗМІСТ».
 4. Мелащенка Юрія Валентиновича з проектом «SSG Notebook».
 5. Крамаренка Володимира Івановича з проектом «Багатофункціональний сигнальний пристрій».
 6. ТОВ «Науково-інжинірингова група «Пульсар» (код згідно з ЄДРПОУ 38615538) з проектом «Джерела нетрадиційної електроенергії підвищеної потужності, основаній на радіаційному розкладі».

 

Відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.05.2019 №828 «Про визначення учасників другого етапу конкурсу» визначити учасниками другого етапу конкурсу з відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків:

 1. ТОВ «Квін-Свіг» (код згідно з ЄДРПОУ 22887133) з проектом «Енергоефективне дерев’яне вікно з теплогенеруючим склопакетом».
 2. Бобирьова Євгена Григоровича з проектом «Сировинна суміш для виготовлення «теплої» керамічної цегли».
 3. ТОВ «ВББ» (код згідно з ЄДРПОУ 40178404) з проектом «Універсальний кавітаційний тепловий генератор ПУ №85240».
 4. ДП «Новатор» (код згідно з ЄДРПОУ 22987900) з проектом «Малогабаритний передавач перешкод «Оберіг-Н».
 5. ТОВ «Авіаційна компанія «Вектор» (код згідно з ЄДРПОУ 41428344) з проектом «Розробка легкого багатоцільового вертольоту ВМ-4 «Джміль».
 6. ТОВ «АР.ДЖИ.СІ» (код згідно з ЄДРПОУ 39780285) з проектом «Організація виробництва металевої частини корпусу мінометних мін М60, М82 та М120».
 7. Щукіна Сергія Олексійовича з проектом «Soil Lines».

 

Відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 19.06.2019 №1028 «Про визначення учасників другого етапу конкурсу» визначити учасниками другого етапу конкурсу з відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків:

 1. ТОВ «Науково-інжинірингова група «Пульсар» (код згідно з ЄДРПОУ 38615538) з проектом «Гнучкі одно- і двосторонні інфрачервоні обігрівачі».
 2. Мулярчука Дмитра Григоровича з проектом «VR Inn».
 3. Закревського Олександра Олександровича з проектом «Intellectchain».
 4. ТОВ «ЕСПЕР БІОНІКС» (код згідно з ЄДРПОУ 42647272) з проектом «Esper Bionics: нове рішення в сфері протезування верхніх кінцівок».
 5. Трофімова Ігоря Леонідовича з проектом «Пересувна установка для очистки технологічних рідин».
 6. Північно-Східний науковий центр НАН України і МОН України (код згідно з ЄДРПОУ 19467806) з проектом «Упровадження енергоефективної, ресурсозберігаючої технології на базі матеріалів з електретними властивостями».
 7. ДП «Одеський авіаційний завод» (код згідно з ЄДРПОУ 07756801) з проектом «Легкий багатоцільовий літак типу Y1 «ДЕЛЬФІН».
 8. Інститут геологічних наук Національної академії наук України (код згідно з ЄДРПОУ 05417182) з проектом «Розробка та впровадження пошукової технології водневих скупчень як екологічного енергетичного джерела».
 9. Колотого Валентина Петровича з проектом «KVP Welding Technologies».
 10. Горбика Петра Петровича з проектом «Впровадження технології антирадарних покриттів».

 

Відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.08.2019 №1297 «Про визначення учасників другого етапу конкурсу» визначити учасниками другого етапу конкурсу з відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків:

 1. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (код згідно з ЄДРПОУ 02071180) з проектом «Виробництво компактного обладнання для аерозольного маскування техніки та військ у видимому та інфрачервоному діапазонах новою технологією стисненої детонації».
 2. Інститут монокристалів НАН України (код згідно з ЄДРПОУ 00210217) з проектом «Модернізація світлофільтрів до станцій оптико-електронної протидії типу «Адрос» для захисту гелікоптерів від керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведення».
 3. Рєзніка Володимира Володимировича з проектом «AZIOT Multisensor».
 4. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (код згідно з ЄДРПОУ 02071180) з проектом «Керамічна маса для створення радіопрозорих елементів авіаційно-ракетних виробів».

 

Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 16.09.2019 №22 «Про визначення учасників другого етапу конкурсу» визначити учасниками другого етапу конкурсу з відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків:

 1. Нестеренка Андрія Вікторовича з проектом «Виробництво снарядів (куль «Spider»)».
 2. Кононенко Анастасію Сергіївну з проектом «Пристрій для оповіщення та контролю життєдіяльності в замкненому просторі».
 3. Морозова Олега Валерійовича з проектом «Морковяний флот».
 4. Курносова Святослава Ігоровича з проектом «Save life».

 

Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 31.01.2020 №121 «Про визначення учасників другого етапу конкурсу» визначити учасниками другого етапу конкурсу з відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків:

 1. ТОВ «СОЛАРГЕПС» (код згідно з ЄДРПОУ 40997196) з проектом «SolarGaps».
 2. Фізичну особу-підприємця Коноваленка Андрія Валерійовича з проектом «CamTouch».
 3. Москаленка Максима Анатолійовича з проектом «Науково-технічна продукція WSM-waterproofing selective material (гідроізоляційний селективний матеріал)».

 

Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 04.06.2020 №1053-20 «Про визначення учасників другого етапу конкурсу» визначити учасниками другого етапу конкурсу з відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків:

 1. Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут» (код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 14312223) з проектом «Інфрачервоний спектрометр дистанційного аналізу газових викидів».
 2. ТОВ «ГІБРОТЕК» (код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 38414462) з проектом «Універсальна система управління кліматом HARP».
 3. Шарка Олександра Всеволодовича з проектом «Bicovery».
 4. ТОВ «ПоліДіагностікс» (код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 43589898) з проектом «ПоліДіагностікс TM, PolyDiagnostics TM».
 5. Інститут прикладних проблем фізики і біофізики НАН України (код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 05398295) з проектом «Виробництво медичних гідрогелевих пов’язок».