7/11/2022

Відбувся Українсько-словацький бізнес-форум

Відбувся Українсько-словацький бізнес-форум

7 листопада 2022 року відбувся надзвичайно важливий захід  – Українсько-словацький бізнес-форум, участь у якому взяв в.о. Голови правління ДІФКУ Сергій ШКУРАКОВ у складі делагації Мінстратегпрому на чолі із заступником Міністра з питань європейської інтеграції Юрієм ПЕТРОВСЬКИМ. Цьогоріч захід був приурочений проведенню засідання Українсько-словацької міжурядової Комісії та візиту словацької делегації в Україну.

На заході в.о.Голови правління обговорив потенційні шляхи співпраці у сфері інноваційного розвитку та можливості залучення інвестицій в Україну із представниками Словацького агентства інвестицій та розвитку торгівлі (Slovak Investment and Trade Development Agency).

Форум став важливою платформою для комунікацій та співробітництва між дипломатичними представництвами обох країн, урядовцями, представниками іноземних компаній та Словацького агентства інвестицій та розвитку торгівлі.

Участники Форуму дискутували щодо ряду нагальних питань, а саме:
⚡️ післявоєнне відновлення України;
⚡️проблеми та можливості допомоги у  енергетичному секторі;
⚡️відновлення української інфраструктури;
⚡️науково-технічне співробітництво між двома країнами;
⚡️промисловий комплекс і машинобудування;
⚡️доступ до ринків ЄС та ряд інших нагальних питань.
Завдяки відкритому конструктивному діалогу учасники мали змогу обмінятись досвідом, налагодити професійний нетворкінг та обговорити кроки для розвитку подальшої співпраці.

Дякуємо організаторам Форуму –
ТПП України та Slovak Investment and Trade Development Agency
за високий рівень бізнес-форуму!
Разом до спільної перемоги!