9/11/2021

Підписано меморандум про співпрацю між ДІФКУ та КНУ імені Тараса Шевченка

Інноваційний розвиток – наш пріоритет!
09 листопада 2021 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулась зустріч представників Державної інноваційної фінансово-кредитної установи із представниками Університету, під час якої було підписано меморандум про співпрацю між сторонами. Участь у зустрічі брали голова правління ДІФКУ Олександр Кондратюк, перший заступник голови правління СергійШкураков,проректорка з наукової роботи КНУ Ганна Толстанова та генеральний директор Корпорації Науковий парк «Київський університет імені Тараса Шевченка» Сергій Лущик.

Присутні спілкувались щодо інноваційного потенціалу України, успішного досвіду створення та розвитку наукових парків у провідних країнах світу та його практичної реалізації в нашій країні, а також щодо тенденцій розвитку екосистем.

«Наукові парки – одні із основних рушіїв інноваційного розвитку, саме тому для нас, як для представників держави, дуже важливо надавати їм якісну підтримку. Сьогодні ми будуємо фундамент для зближення наукового потенціалу парків із підприємствами стратегічних галузей промисловості та оборонно-промислового комплексу. Це відкриє багато можливостей для реалізації інтелектуального потенціалу нашої країни» – зазначив голова правління ДІФКУ Олександр Кондратюк.

Також було обговорено спільну дорожню карту та окреслено практичні кроки задля ефективної взаємодії у майбутньому.
«Започаткована співпраця є важливим етапом у розвиткові Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» й самого Університету. Рішення про таке партнерство обговорювалося вже давно, тож сподіваємося на успішність практичного його втілення!» – зазначила проректорка Ганна Толстанова.

Впевнені, що об’єднавши зусилля ми зможемо якісно розвивати наші драйвери інновацій – наукові парки та інноваційну екосистему загалом! Дякуємо нашим партнерам за співпрацю та відкритий діалог!

Довідково:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка – це класичний університет дослідницького типу, що засновано у 1834 році, основним завданнями якого є навчально-виховна, науково-дослідницька та інноваційна діяльність. За рейтингами ВНЗ посідає 1 місце і є найбільшим університетом за кількістю студентів і спеціальностей.