14/09/2021

Голова правління ДІФКУ Олександр Кондратюк підписав меморандум про співпрацю

14 вересня 2021 року Голова правління ДІФКУ Олександр Кондратюк та в.о. Президента Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олександра Гуменна підписали меморандум про співпрацю.

Також участь у зустрічі брали перший заступник Голови правління Сергій Шкураков, керівник департаменту фінансового моніторингу та безпеки Анна Каширська, інші представники Установи та Євгеній Грабов, представник Центру енергоменеджментуНаУКМА.

Під час зустрічі учасники обговорили напрямки  розвитку інноваційних

та інвестиційних проектів і програм, перспективних науково-технічних розробок, а також комплекс заходів у сфері інноваційного розвитку економіки України. Важливим акцентом у обговоренні стало питання створення Києво-Могилянського наукового парку як драйверу українських інновацій.

«Впевнений, що сьогоднішня ініціатива стане відправною точкою у розвитку інноваційних еко-систем. Адже спільні кроки у підтримці новітніх вітчизняних досягнень, молодих новаторів та науковців – важливий фундамент для розвитку інновацій. Тож, щиро сподіваюсь  на нашу плідну та ефективну співпрацю» – наголосив Олександр Кондратюк.

Дякуємо нашим партнерам за інформативну зустріч! Впевнені, попереду нас чекає багато спільних інноваційних звершень!

Довідково:

*Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) – заклад вищої освіти в Україні, заснований у 1615 року. Розміщується в корпусах історичної Києво-Могилянської академії, від якої отримав свою назву. Університетське містечко розташоване на Подолі в Києві, між Контрактовою площею та набережною Дніпра. Згідно з актуальними оцінками якості навчання та кваліфікації випускників, НаУКМА посідав друге місце у Консолідованому рейтингу ЗВО України, (2020 рік), сьоме місце у рейтингу ТОП-200 (2020 рік), перше місце серед випускників гуманітарних, правничих та економічних  програм за відгуками працедавців.