26/06/2023

Команда ДІФКУ щиро вітає Західне регіональне представництво Установи у місті Рівне із ювілеєм – тридцятиріччям із дня заснування!

Завдяки завзяттю та наполегливості наших колег із представництва було досягнуто чимало значних інвестиційних успіхів та інноваційних досягнень!

Так, завдяки невтомній багаторічній праці Олександра Трофимчука – директора Західного регіонального представництва ДІФКУ у місті Рівне та Анатолія Мазурка – заступника директора, було надано фінансову підтримки більш ніж 50 інноваційним проектам і забезпечено на регіональному рівні розвиток та підтримку
інвестиційних та інноваційних проектів та програм.
І сьогодні, незважаючи ні на що, представники нашого регіонального представництва докладають максимум зусиль для залучення інвестицій у перспективні проекти та їх подальшу підтримку і реалізацію на усіх рівнях.
Завдяки вашій невтомній праці ми разом підкорюємо нові вершини та розбудовуємо економіку нашої країни! Ваша активна позиція – драйвер українських інновацій! Пишаємося Вашими досягненнями і щиро бажаємо сил, натхнення та наснаги для нових інноваційних звершень!

Важливо зазначити, що за 30 років діяльності представництва вдале впровадження сучасних технологій дозволило таким підприємствам,
як ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», ТОВ «Камаз-Транс-Сервіс», ТОВ «Верстатник», ТОВ «Акватон», ТОВ «Українська сірникова фабрика», ПМП НВФ «Продекологія», ТОВ «Колор СІМ» стати точками інноваційного зростання на Рівненщині.