22/06/2023

Представники Установи взяли участь у Форумі «INVESTMAN UKRAINE»

22 червня 2023 року відбулась перша в Україні незалежна інвестиційна подія – INVESTMAN UKRAINE, участь в якій взяли представники Установи.
Метою заходу стало об’єднання талановитих представників державних, приватних та іноземних інвест-спільнот задля створення найбільшого інвестиційного хаба в Україні.
У Форумі взяли участь понад 55 компаній, які представили власні інвестиційні проєкти, а також на заході була максимальна концентрація талановитих спікерів, які ділились власними кейсами інвестування, новими унікальними можливостями в сьогоднішніх реаліях та корисними лайфхаками.Також на Форумі працювала виставка інвестицій та експозиція франшиз, що стало унікальною можливістю познайомитись із найкращими інвестиційними проектами та знайти вигідну пропозицію.
Під час івенту представники Установи мали чудову нагоду поспілкуватися із представниками інвестиційних спільнот, обмінятися досвідом, ідеями та думками щодо участі ДІФКУ у розвитку інвестиційного потенціалу України та розширити власний нетворкінг.
Дякуємо організаторам Форуму за такий своєчасний, якісний та корисний івент, який, незважаючи на складний час, став трампліном для залучення інвестицій та відкрив нові перспективні напрямки. Сильніші, коли об’єднані.