11/09/2023

Запрошуємо на Форум IT Arena 2023, інфопартнером якого є ДІФКУ

Головна тех-подія України – IT Arena 2023 святкує своє десятиріччя, а ми, як інфопартнери заходу, запрошуємо вас відвідати івент!

29 вересня – 1 жовтня 2023 року відбудеться захід, який впродовж останніх 10 років збирає у Львові лідерів технологічного світу. Цього року IT Arena вкотре доведе, що для нашої технологічної сфери немає неможливого: потужні стартапи, гострі дискусії, технологічні інновації, продуктивний нетворкінг та тисячі відвідувачів.

 

У 2023 році, IT Arena традиційно сфокусується на 4 треках: бізнес, технології, продукти та стартапи та пройде офлайн. Події конференції відбуватимуться у історичних локаціях Львова.

Також захід у партнерстві з кластером з розвитку оборонних технологій Brave1 запроваджує спеціальну категорію для military tech стартапів. Також ви маєте круту можливість надихнутись спікерами із Кремнієвої долини та виступом Bіцепрем’єр-міністра з інновацій Михайла Федорова.

Зараз IT Arena – подія номер один в Україні для представників тех-компаній: більше 30% відвідувачів IT Arena – засновники та власники компаній, підприємці та представники топ-менеджменту.  

Тож, не зволікайте із придбанням квитків на подію, щоб отримати якісний нетворкінг, найкращі інсайти та стати частиною 10-ї річниці IT Arena 2023.

 

Для наших підписників діє ЗНИЖКА 10% по ПРОМОКОДУ SFII23

Не зволікайте ⤵️

Квитки: https://itarena.ua/  

Адже IT Arena 2023 обіцяє перевершити усі попередні!