3/11/2021

Підписано меморандум про співпрацю між ДІФКУ та ДУіТ

Команда ДІФКУ впевнено відкриває нові горизонти у розвитку інноваційної України!

Так, 03 листопада 2021 року голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Олександр Кондратюк та ректор Державного університету інфраструктури та технологій Надія Брайковська підписали меморандум про співпрацю. Також участь у зустрічі брали перший проректор ДУІТ Анатолій Горбань,перший заступник голови правління Сергій Шкураков, керівник департаменту фінансового моніторингу та безпеки Анна Каширська, Олександр Собовой та Василь Вакулко.

«Партнерство та співпраця між нашими структурами відкриє нові горизонти для розвитку та підтримки інтелектуального потенціалу нашої країни і це стане міцною основою для розвитку інновацій та зближенню підприємств стратегічних галузей промисловості та оборонно-промислового комплексу з науковим потенціалом університета» – зазначив Олександр Кондратюк.

Під час зустрічі учасники обговорили питання співпраці та розвитку наукового потенціалу ДУІТ, зокрема у частині участі в інноваційних та інвестиційних проектах і програмах сфери інфраструктури та технологій.

Серед питань, що обговорювались, слід зазначити тематику створення наукового парку Державного університету інфраструктури та технологій як потенційного провідника інновацій у визначених сферах.

«Сьогоднішня подія є визначальною щодо подальших шляхів науково – інноваційного розвитку ДУІТ, підтримки досягнень науковців закладу та є важливим фундаментом для їх розвитку.» – підкреслила Брайковська Надія Сергіївна.

Ми вдячні нашим партнерам за відкритий діалог! Твердо переконані, що попереду нас чекає багато ефективних звершень!

Довідково:

*Державний університет інфраструктури та технологій (ДУіТ) готує кадри для транспортної інфраструктури та є єдиним в регіоні ЗВО в якому здійснюється підготовка фахівців для залізничного, морського та річкового транспорту. Університет є членом Міжнародної асоціації морських університетів IAMU.