4/11/2021

Підписано меморандум про співпрацю між ДІФКУ та Національним університетом «Львівська політехніка»

04 листопада 2021 року відбулось підписання меморандуму про співпрацю між ДІФКУ в особі голови правління Олександра Кондратюка та Національним університетом «Львівська політехніка» в особі ректора Юрія Бобало, а також обговорено подальші кроки у спільній взаємодії.

Учасниками зустрічі обговорювались питання, які наразі є найбільш актуальними. Зокрема, присутні спілкувались щодо реальних кроків у розвитку наукового потенціалу університету та можливостей підтримки інтелектуального потенціалу на державному рівні, а також щодо розвитку та підтримки наукового парку університету.

За словами Олександра Кондратюка, сьогодні наша Установа докладає максимум зусиль для розвитку інноваційної екосистеми, зокрема, ми зацікавлені у співпраці університетів із підприємствами стратегічних галузей промисловості та оборонно-промислового комплексу України. Така кооперація надасть нам можливість здійснювати комплексну підтримку одного із найцінніших активів країни – нашого наукового потенціалу!

Також ,як зазначив ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало, сьогодні колаборація університету та державної структури – важлива складова для інноваційного розвитку та росту.

Вдячні нашим партнерам за продуктивну зустріч! Створюємо інноваційне партнерство разом!

 

Довідково:
Національний університет «Львівська політехніка» – найстаріший технічний заклад вищої освіти України та Східної Європи, заснований у 1816 році. За результатами експертного рейтингу Львівська політехніка впродовж останніх років входить у п’ятірку найкращих вітчизняних вищих навчальних закладів.