7/07/2021

Робоча зустріч в.о. Голови правління Олександра Кондратюка із турецькою делегацією

07 липня 2021 року в приміщенні ДІФКУ відбулась робоча зустріч в.о. Голови правління Олександра Кондратюка із турецькою делегацією “TAV – SeraGroupConstruction”.

На зустрічі також були присутні віце-президент з питань регіональних інвестицій ICC Ukraine Сергій Махорін, заступник голови облдержадміністрації Кіровоградської області Сергій Поліщук та інші.

Олександр Кондратюк ознайомив присутніх із ключовими аспектами діяльності Установи, стратегічними напрямками діяльності та інвестиційними можливостями.

«Наша Установа є єдиною державною Установою, створеною Кабінетом Міністрів України з метою фінансової підтримки інноваційної діяльності та залучення інвестицій для інноваційного розвитку економіки згідно Закону України “Про інноваційну діяльність”. Ми відкриті до нових міжнародних кооперацій і наразі активно співпрацюємо у напрямку ефективного залучення інвестицій в нашу країну» – зазначив Олександр Кондратюк.

Також присутні обговорювали потенціал Украіни у будівельній галузі. Представники турецької компанії розповіли про власний досвід будівництва аеропортів та інших стратегічно важливих об’єктів, а також можливості фінансування у інноваційні проекти та програми.

Дякуємо присутнім за конструктивну, насичену робочу зустріч та щиро сподіваємось, що  наші наступні кроки стануть міцною запорукою успіху!

Довідково:

Компанія TAV construction заснована в 2003 році та є провідним брендом в області будівництва аеропортів. За дуже короткий час реалізували проекти на суму 21,6 мільярда доларів за контрактом, швидко ставши безумовним лідером в регіоні. Незважаючи на те, що основною діяльністю і областю знань є будівництво аеропортів і пов’язаних з ними об’єктів, розширюють портфоліо за рахунок фінансування інноваційних проектів.