13/07/2021

Робоча зустріч в.о. Голови правління Олександра Кондратюка та заступника Міністра з питань європейської інтеграції Юрія Петровського із турецькою делегацією

13 липня 2021 року в приміщенні ДІФКУ відбулась робоча зустріч в.о. Голови правління Олександра Кондратюка та заступника Міністра з питань європейської інтеграції Юрія Петровського із турецькою делегацією будівельної компанії  “Kalyоn Ins.San.ve Tic.A.S.”.

На зустрічі також були присутні перший заступник голови правління ДІФКУ Сергій Шкураков, голова правління ГС «Міжнародний Центр Сприяння Підприємництву» Володимир Пахній, в.о.директора ДКП «Центр інформаційно-технічної безпеки» Володимир Гера.

Під час зустрічі було обговорено основні напрямки діяльності Мінстратегпрому спільно із ДІФКУ, можливості для міжнародної кооперації та перспективи спільної діяльності із турецькими партнерами.

«Ми зацікавлені у ефективній кооперації із міжнародними організаціями для якісного розвитку інновацій в Україні. В пріоритетних цілях ДІФКУ – фінансування інноваційних та інвестиційних проектів та розвиток стратегічних галузей промисловості України» – зазначив Олександр Кондратюк.

В свою чергу, представники компанії “Kalyоn Ins.San.ve Tic.A.S.” розповіли про вагомий досвід роботи, успішно реалізовані будівельні проекти , серед яких такі як будівництво аеропорту у Стамбулі, Північно-Мармурового шосе, лінії метробусів та ряд інших. Обговорювались можливості співпраці із потенційними інвесторами для реалізації стратегічно важливих міжнародних проектів на державному рівні та обмін досвідом у розвитку будівництва.

Дякуємо нашим турецьким партнерам за візит та впевнені, що сьогоднішня  зустріч стане відправною точкою у розвитку  масштабних та стратегічно важливих проектів та кооперацій!

*Довідково:

Компанія KalyonİnşaatSanayiveTicaret A.Ş. заснована у 1974 році та за цей час встигла досягти дійсно вражаючих результатів у будівельній сфері. Зараз компанія працює у Катарі, Албанії, Саудівській Аравії, Іраку та активно розширює свій інвестиційний портфель шляхом міжнародної співпраці.