12/08/2021

Стартував Міжнародний оборонний інвестиційний форум

12 серпня 2021 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського стартував Міжнародний оборонний інвестиційний форум,  присвячений відзначенню 30-ї річниці незалежності України, співорганізатором якого стала Державна

інноваційна фінансово-кредитна установа.

Форум із вітальною промовою відкрив віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.  Також участь у форумі брали Голова правління ДІФКУ Олександр Кондратюк, перший заступник Голови правління Сергій Шкураков та співробітники Установи, які також відвідали виставку вітчизняних виробників ОВТ.

Головною темою цьогорічного заходу стало обговорення перспектив розвитку оборонної промисловості в Україні на період до 2030 року.

В рамках форуму Олег Уруський ознайомив учасників із кроками, які реалізуються Мінстратегпромом для залучення інвестицій в оборонну галузь України, розповів про досягнення Міністерства з моменту заснування та про головні пріоритети оборонного комплексу України.

«Україна має потужний науково-технічний потенціал та перспективне молоде покоління, стимулювання та розвиток якого сьогодні забезпечує майбутнє нашої держави» – додав віце-прем’єр.

Під час стратегічної сесії обговорювалися можливі напрямки подальшого розвитку вітчизняної оборонки, інтеграція України в міжнародну систему колективної безпеки, залучення інвестицій і використання інновацій у оборонній галузі та ряд інших стратегічно важливих питань.

 Висловлюємо подяку організаторам та співорганізаторам заходу за реалізацію такої масштабної ініціативи!

Впевнені, якісна платформа для комунікацій – необхідний інструмент у розвитку оборонної галузі нашої країни!