18/06/2021

Відбувся спільний круглий стіл

В інформаційному агентстві «Укрінформ» 18 червня 2021 року відбувся спільний круглий стіл Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ) та Українського інституту безпекових досліджень «Передові оборонні технології України та перспективні шляхи їх розвитку» спікером на якому виступив в.о.голови правління Олександр Кондратюк.

Під час свого виступу Олександр Кондратюк зазначив, що серед пріоритетних напрямків ДІФКУ є реалізація державних програм з розвитку передових технологій оборонного призначення, підтримка інноваційних продуктів та їх розвиток на вітчизняному та міжнародних ринках.

Також спікери круглого столу обговорили інноваційні проекти на Виставці «Зброя і Безпека-21» та необхідність якнайшвидшого створення напрямку з розвитку оборонних технологій, основними завданнями якої стануть створення проривних винаходів та удосконалення існуючих оборонних ресурсів.

«Впевнений, що використання досвіду ДІФКУ у створенні напрямку з розвитку передових технологій оборонного та подвійного призначення стане дієвим та результативним кроком. Фінансова підтримка та залучення інвестицій у технологічному напрямку  – один із важливих векторів діяльності Установи» – додав в.о.голови правління ДІФКУ.

Дякуємо учасникам за інформативний відкритий діалог та обговорення надзвичайно важливих тем сьогодення!