12/08/2021

Відкриття ювілейного X Фестивалю інноваційних проєктів “SikorskyChallenge 2021:Україна і світ”

12 серпня 2021 року відбулась одна з найголовніших щорічних подій в сфері інновацій України – відкриття ювілейного X Фестивалю інноваційних проєктів “SikorskyChallenge 2021:Україна і світ”, який відвідали Голова правління ДІФКУ Олександр Кондратюк , перший заступник голови правління Сергій Шкураков та представники Установи.

Також, в рамках Фестивалю стартував Міжнародний оборонний інвестиційний форум.

На Фестивалі із вітальною промовою виступали ректор КПІ імені Ігоря Сікорського Михайло Згуровський, Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, а також представники уряду та іноземних посольств в Україні.

Спікери побажали учасникам сил та наснаги, поділились власним досвідом у сфері розвитку інноваційної діяльності та наголосили, що Україна – держава з талановитою молоддю, яка спроможна змінити світ.

Нагадаємо, що конкурс інноваційних проектів буде проходити з 12 по 14 серпня.

Оцінювати конкурсантів будуть компетентні представники інноваційних структур, серед яких перший заступник голови правління Сергій Шкураков.

Доречі, найперспективніші стартапи зможуть укласти попередні договори про співпраці із потенційними інвесторами.

Щиро бажаємо усім учасниками Фестивалю підкорення інноваційних вершин та визначних перемог і досягнень!

Довідково:

*Цьогоріч ювілейний фестиваль відзначився рекордною кількістю заявок — 320 охочих взяти участь. З них експертна рада відібрала до фіналу 130 стартап-проєктів і науково-технічних розробок у шістьох напрямах: оборона й безпека; промисловий хайтек і космос; зелена енергетика, воднева економіка, екологія; біомедична інженерія і здоров’я людини; аграрна інженерія; інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека.