28/04/2026

ДІФКУ на Демократичному тижні Карпатського моря

28 квітня 2026 року представники ДІФКУ – заступниця голови правління Маргарита Горбач та начальник відділу юридично-правового супроводу Максим Лисак – беруть участь у тематичному дні Defence & Dual-Use Day у межах «Демократичного тижня Карпатського моря» в місті Трускавець.

У фокусі – те, що зараз реально має значення: як бойовий досвід трансформується у технології, як будуються виробничі ланцюги між Україною та ЄС і як масштабувати оборонні рішення, які вже працюють.
🖊️Окрему увагу приділено презентаціям проєктів і налагодженню партнерств між бізнесом, командами та міжнародними партнерами.

В умовах воєнного стану такі події стають точками концентрації сенсів і дій – там, де формується майбутнє українських інновацій і оборонної спроможності.
Дякуємо організаторам за сильний майданчик, який об’єднує тих, хто реально рухає зміни вперед