22/01/2021

ІСТОРІЇ УСПІХУ З ДІФКУ : ДІФКУ – ЦЕ УНІКАЛЬНА ПЛАТФОРМА, ЩО НАДАЄ НАЙЦІННІШИЙ АКТИВ – МОЖЛИВОСТІ

Сьогодні ми провели зустріч з директором компанії «Продекологія» Лозіним Дмитром Андрійовичем та запитали про його історію успіху та роль в ній ДІФКУ.

Також запросили до участі директора Західного регіонального представництва ДІФКУ Олександра Трофимчука.

Олександр Трофимчук наголосив, що це проект, який був успішно реалізований за рахунок фінансової підтримки Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, в рамках проведеного конкурсу інноваційних проектів.

До Вашої уваги – наш приклад успішного кейсу!

🔹Розкажіть детальніше про діяльність компанії «Продекологія», в чому її унікальність?

🔸На території колишнього радянського союзу ми є лідерами галузі, адже успішно переймаємо і доповнюємо своїми напрацюваннями та інноваціями існуючі технології. Крім того, ми є прикладним інститутом, в якому працюють дослідники над винаходами, які ми впроваджуємо в наші процеси. Наразі ми співпрацюємо з 45 країнами. Доречі, компанію заснував мій батько і ми починали свою діяльність з того, що працювали з продуктами харчування, очищаючи їх.

🔹Чи можете ви детальніше розповісти про новаторський продукт – сепаратор NIR?

🔸Даний винахід виконує важливу функцію: забезпечує сортування пластикових відходів з використанням випромінювання інфрачервоного діапазону. До того ж, пристрій здатний ідентифікувати тип полімера кожної частинки суміші та виділити частинки певних полімерів. У найближчому майбутньому планується демонстрація винаходу на провідних європейських виставках та просування на ринок рециклінгу.

🔹Яку функцію виконує даний винахід?

🔸Поясню на грубому прикладі: ви купили пляшку мінеральної води. Наша розробка здатна відрізнити різні види пластика – кришку, пляшку і паперову етикетку та розсортувати ці компоненти у різні ємності. Це тільки одна з багатьох функцій нашого пристрою.

🔹Розкажіть, а як саме ви дізнались про ДІФКУ?

🔸Насправді, мене підштовхнув до співпраці з вами Олександр Трофимчук. Він мені розповів про ДІФКУ , про можливості роботи з вами і переконав спробувати взаємодіяти. Мені було дуже цікаво і приємно з ним працювати.

 

🔹Чи виправдала Установа ваші очікування від співпраці?

🔸Так, звичайно! Ми змогли реалізувати задумане, не втратити швидкості росту і набрати ще більше обертів. Так що, якщо коротко – так, виправдала.

 

🔹Що саме вам вдалось досягти завдяки нашій кооперації?

🔸Ми змогли не просісти в темпах і реалізувати задумане.

🔹Які у вас глобальні цілі на 2020 рік?

🔸Ну, я б не хотів завчасно розповідати про задумане та як тільки реалізуємо – одразу з радістю розповімо.

 

🔹Яка ваша конкурентна перевага серед інших компаній?

🔸Якщо порівнювати нас, наприклад, з китайськими конкурентами, то європейські компанії не дуже люблять з ними працювати, так як, вони добре продають, але погано обслуговують. Ми ж, завдяки нашому розташуванню, можемо оперативно реагувати, приїжджати на місце і обслуговувати якісно. Навіть зараз, незважаючи на коронавірус, ми їздимо і працюємо.

 

🔹Які топ-3 пріоритетних напрямки для «Продекології» на найближчий час?

🔸В першу чергу, кошти на реалізацію майбутньої стратегії розвитку.

 

Дуже дякуємо директору компанії «Продекологія» за ефективну співпрацю та змістовне інтерв’ю!

Цей проект створює історію успіху – історію успіху окремого підприємства, історію успіху міста, історію успіху області!

Саме такі кейси ми об’єднаємо у одну велику історію інноваційного розвитку нашої Держави!

 

P.S. Дякуємо заступнику начальника відділу інноваційних та інвестиційних проектів Олександру Демченко за проведення інтерв’ю.