8/12/2020

GLOBAL INFRASTRUCTURE COOPERATION CONFERENCE 2020

Сьогодні розпочалась восьма щорічна Конференція з глобального співробітництва в галузі інфраструктури (GICC 2020) у місті Сеул, Південна Корея.

Захід організовується Міжнародною асоціацією підрядників Кореї (ICAK) за сприяння Міністерства землі, інфраструктури та транспорту Кореї (MOLIT) у тісній співпраці з Міністерством закордонних справ Кореї (MOFA).

Команда ДІФКУ представляє Україну на даному заході з 2018 року. В цьому році участь у конференції взяли Голова правління Volodymyr Stavniuk, начальниця відділу міжнародної діяльності Tetiana Tsilenko, начальник відділу інноваційних та інвестиційних проєктів Сергій Кравець та заступник начальника відділу міжнародної діяльності Андрій Винничук.

Під час зум-зустрічі Володимир Ставнюк презентував основні напрямки діяльності Установи та можливості інвестиційного співробітництва, які надає ДІФКУ. Важливо зазначити, що також обговорювались проєкти, пов’язані із авіа-інфраструктурою та сміттєпереробкою, які реалізуються з використанням он-лайн платформ.

Дана конференція надала чудову можливість представити свої проєкти потенційним корейським партнерам, а також провести з ними індивідуальні консультації.

В часи непростої ситуації із коронакризою, конференція GICC 2020 стала чудовою платформою для міжнародного обміну ідеями в галузі інфраструктури та розвитку міст!