5/11/2020

Інновації для Ваших домашніх улюбленців

       Ми підібрали для Вас найактуальніші інновації для Ваших домашніх улюбленців. Ці електронні гаджети зможуть розважити вашого домашнього вихованця, допомогти в догляді за ним, нагодувати кота або собаку під час відсутності господарів і зробити безліч інших корисних речей.

  • ОneMind Dogs

Ця компанія спеціалізується на дресируванні собак онлайн і за допомогою розумних пристроїв використовує особливий – з точки зору собаки – метод навчання. У 2019 року в ході краудфандингу фірма зібрала 500 000 євро. Ці кошти були використані для росту і запуску минулого літа нової програми навчання цуценят онлайн по всьому світу.

Сервіс, заснований на системі платної підписки, включає в себе навчальні відеоролики і щоденні практики, спрямовані на правильне дресирування цуценят без відвідування кінологів. Основна ідея цієї філософії полягає в тому, щоб подивитися на все очима собаки, замість того, щоб очікувати, що тварина буде вести себе як людина.

  • Anaxeos

Ми всі хотіли б запитати наших собак, як у них справи. Ця компанія допомагає перетворювати дані у слова. Anaxeos – легкий жилет з датчиками, які відстежують такі показники, як частоту серцевих скорочень і температуру; він підключений до мобільного додатку, який фіксує дані і інтерпретує їх, щоб власник собаки, в разі необхідності, міг вжити заходів та розуміти як почувається його улюбленець.

  • iFetch

Ця компанія розробила розумну міні-машину для кидання м’ячиків собакам. Винахід особливо підійде для зайнятих власників, у яких не знаходиться вільний час.

  • Petnet

Компанія, яка створила  «розумні» миски для тварин (SmartFeeder і SmartBowl). За допомогою мобільного додатка господар може годувати вихованця вчасно, якщо знаходиться далеко від будинку. Також він може сам вирішувати, який обсяг порції треба  надати улюбленцю.

Додаток вимірює кількість їжі, яка необхідна вашій тварині, в залежності від ваги, віку та активності. Працює як на IOS, так і на Android.

  • Petcube

Пристрій, який було придумано українськими підприємцями і любителями домашніх тварин. Це як рятувальний круг для господаря, який дуже рідко буває поруч зі своїм маленьким другом. Компанія випускає кілька моделей, у кожної своє призначення.

Ідея Petcube полягає в тому, що камери фіксують рухи тварин. Сьогодні це вже сотні тисяч пристроїв, які спостерігають за домашніми улюбленцями, а відтак дають можливість використовувати зібрану інформацію задля кращого розуміння тварин. Перекладаючи принцип роботи на українську, засновники стартапу називають це «поведінковою діагностикою». Може здатися, що звучить доволі гучно та амбітно, але все встає на свої місця, коли дізнаєшся: Petcube завдяки штучному інтелекту може навіть зрозуміти, чи не захворіла тварина та чому вона поводить себе саме так, а не інакше.

  • SureFlap

Всі розроблені пристрої компанії дуже практичні і корисні. Але ми хочемо розповісти вам конкретно про Sureflap microchip cat flap. Це розумний котячий клапан, він підійде тільки для котів, які живуть в будинках. У чому його перевага перед звичайними клапанами?

Це пристосування дасть можливість вашому вихованцеві виходити на прогулянку, коли захочеться, і в той же час захистить ваш будинок від чужих тварин. Клапан відкриється, тільки якщо «розпізнає» вашу кішку. Для цього використовується спеціальний чіп, який або імплантується кішці, або кріпиться на її ошийник. Також пристрій може зберігати в пам’яті більше 32 ідентичностей.

  • Mishiko

GPS і фітнес-трекер для собак Mishiko. Mishiko допоможе вам стежити за вашим вихованцем, і якщо йому захочеться вдосталь побігати, за допомогою мобільного додатку Mishiko app ви зможете відслідковувати його пересування на мапі додатки.