12/03/2021

Підписано лист про наміри із дослідницькою мережею Лукасевича

12 березня 2021 року заступник голови правління Станіслав Ноздряков та представник дослідницької мережі Лукасевича-Інституту інноваційних технологій EMAG Артур Козловський підписали лист про наміри.

Під час підписання сторони обговорили потенційні можливості співпраці, обміну досвідом та налагодження спільної діяльності на міжнародному рівні. Також на зустрічі сторони обговорили перші кроки для взаємодії, зокрема, польська делегація представила ряд своїх інноваційних напрацювань, команда ДІФКУ презентувала свою базу інноваційних проектів.

Представники польської делегації наголосили, що зацікавлені в українських ноу-хау, винаходах та розробках, а також у створенні спільного підприємства на території України та Польщі. Основний акцент планується зробити на взаємовигідних умовах співпраці, за яких буде здійснюватись вихід вітчизняних проектів на міжнародні ринки Польщі та ЄС.

Дякуємо нашим польським партнерам за продуктивну зустріч і, впевнені, вона стане «трампліном» для подальшої кооперації!

Довідково:

*Консорціум з трьох інститутів Дослідницької мережі Лукасевича працює над всеосяжною екосистемою інтелектуальної поворотної упаковки.  Технологічний інститут Лукасевич-Краків вже має спеціалізоване обладнання для проведення досліджень в лабораторних масштабах, а також у напівпромислових масштабах. У структурі Інституту є чотири Центри: Центр технологій лиття, Центр передових технологій виготовлення, Центр переробки матеріалів та Центр досліджень матеріалів, який відповідає за генерування інноваційних рішень для польської економіки.

1234