4/09/2020

Підписано Меморандум про партнерство та співробітництво з головою Ради молодих вчених при МОН

3 вересня, перший заступник голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Сергій Шкураков та голова Ради молодих вчених при МОН Олеся Ващук підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.

“Підписання Меморандуму сприятиме посиленню розвитку науки та створить передумови для реального впровадження науки у різні сфери суспільного життя, адже  наука – це індикатор успішності країни та її конкурентоспроможності на світовому рівні», – прокоментував Сергій Шкураков.

Під час зустрічі було обговорено напрямок подальших дій, які забезпечать державну підтримку молодим науковцям у їх науково-дослідницьких розробках. Також уважно дослідили питання проблематики розвитку науки в Україні та яке місце в цьому питанні посідають інновації.

Ми впевнені, що спільними зусиллями зможемо забезпечити нові перспективи розвитку науки в Україні. Тільки об’єднавши зусилля можна очікувати позитивні зміни в розвитку наукової сфери та українського суспільства в цілому.

*Довідково:

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (РМУ при МОН) — консультативно-дорадчий орган, який створений з метою сприяння реалізації конституційних прав молодих учених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності. РМУ є правонаступником Ради молодих учених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України (Держінформнауки).