24/05/2021

Підписано меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з “Агенція регіонального розвитку Одеської області”

       21 травня 2021 року заступник голови правління Станіслав Ноздряков та т.в.о. директора Установи “Агенція регіонального розвитку Одеської області” Андрій Шестаков підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.

На зустрічі сторони обговорили реальні кроки для подальшої співпраці Установ у розвитку регіональних проектів та залучення інвестиційних ресурсів.

Представник ДІФКУ розповів про пріоритетні напрямки діяльності та зазначив, що Установа відкрита до нових кооперацій із представниками регіональних проектів та програм.

В свою чергу, Андрій Шестаков зазначив, що основними ініціативами Агенції є розробка проектів та програм регіонального розвитку, участь у моніторингу виконання Державної стратегії регіонального розвитку та залучення коштів приватних інвесторів, міжнародних організацій.

Дякуємо за конструктивну зустріч та впевнені, що наша взаємодія надасть бажані результати!

Довідково:

Агенція регіонального розвитку Одеської області є неприбутковою та не бюджетною установою, що діє на засадах партнерства між державним, приватним та громадським секторами з метою ефективної реалізації державної регіональної політики.