18/05/2021

Підписано меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з «Реаліум Україна»

       18 травня 2021 року в.о. голови правління Олександр Кондратюк та директор споживчого товариства «Реаліум Україна» підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Під час підписання сторони обговорили основи для співпраці та обміну інформацією та подальші спільні кроки у розвитку інноваційної діяльності.

Директор СТ «Реаліум Україна» Євген Грабов розповів присутнім про основні напрямки діяльності, можливості співробітництва із потенційними інвесторами, власниками стартапів та плани по виходу на міжнародні ринки.

В свою чергу, Олександр Кондратюк зазначив, що “ДІФКУ відкрита до кооперацій та ефективних взаємодій із представниками бізнесу – це стане запорукою для спільних успішних кроків у майбутньому”. Також сторони обговорили «дорожню карту» взаємодії між ДІФКУ та «Реаліум Україна» задля ефективної та результативної співпраці. Дякуємо нашим партнерам за конструктивну зустріч та сподіваємось на якісну взаємодію!

Довідково:

*СТ «Реаліум Україна» – платформа, мета якої максимально наблизити процес приватного інвестування в стартапи до стандартів інвестування через акції компаній. Це може стати можливим тільки через інституалізацію об’єктів інвестування і самих інвесторів. Платформа пропонує дуже гнучке інституційне оформлення, в якому враховані інтереси як девелоперів, так і інвесторів.