25/09/2020

Прем‘єр- міністр україни завітав на startup прорив від представництва ДІФКУ!

Asolution Hub на чолі з директором представництва ДІФКУ у м. Львів Андрієм Борисом презентували наймасштабнішу стартап подію в Україні – StartUp Прорив, на яку завітав прем’єр-міністр України – Денис Шмигаль !

Під час презентації стартапери та гості заходу надихались мотиваційними промовами та дізнавались про нові можливості для розвитку власної справи.

На заході прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поділився власним досвідом, наголосивши, що інноваційний розвиток важливий як ніколи! А також побажав успіхів та процвітання як для Львову, так і для України вцілому.

Серед гостей заходу були присутні представники Національного університету „Львівська політехніка”, Львівської обласної адміністрації, Львівської міської ради, а також практикуючі підприємці та інвестори, які сприяють інноваційному розвитку України та із захопленням підтримують нові цікаві ідеї молоді!

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа на чолі з Головою правління Володимиром Ставнюком, як завжди, в авангарді інновацій! Наші двері відкриті для молодих новаторів, талановитих науковців та бізнес-спільноти!

Щиро дякуємо Asolution Hub за створення інноваційних подій всеукраїнського масштабу!