3/12/2020

ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОМАГАЮТЬ ОБ‘ЄДНУВАТИ СУСПІЛЬСТВО У ПРОТИДІЇ COVID-19

Друзі, наша Установа активно підтримує технології, сервіси та розробки, що сприяють протидії COVID-19!

Одна із максимально корисних ініціатив допомоги лікарням – HELPMED.IN.UA, що реалізується в Україні за підтримки ПРООН та Polish Aid.

Вдалий досвід створення саме такої “Платформи співпраці” польских колег став основою проектної ініціативи helpmed.in.ua, яка була започаткована Познанським Університетом Економіки (Польща) разом з Громадською спілкою Hi Tech Office Ukraine.

Система http://helpmed.in.ua/ дозволяє лікарням інформувати про свої потреби та забезпечувати необхідною продукцією від дарувальників через мережу місцевих координаторів.

Як же працює система?

Лікарня формує список потреб згідно класифікатора потреб, вбудованого у платформу – ці дані відразу стають доступними у системі для координаторів та виводяться на електронну карту.

Дарувальник (це можуть бути громадяни або підприємства) , що територіально знаходиться у цьому місті/районі/області – реєструється у системі та підтверджує готовність надати лікарням те, що вони потребують.

Координатор ( волонтер або громадська організація) зв’язується з дарувальниками та лікарнями, реєструє допомогу в системі, розподіляючи її по лікарням та забезпечує доставку.

Таким чином система розвантажує лікарів та забезпечує їх усім необхідним!

Цей проект є прикладом того, як цифрові технології, міжнародна співпраця та взаємодія громадянського, державного та приватного сектору створюють протидію навіть таким потужним викликам як пандемія COVID-19!