15/11/2022

У Львові відбувся форум Creative Spark: Renovate Ukraine

Незважаючи на посягання ворога ми продовжуємо рухатися тільки вперед! 

Так, 15 та 16 листопада у Львові відбулась важлива подія – форум Creative Spark: Renovate Ukraine, участь у якому взяв в.о. Голови правління ДІФКУ Сергій ШКУРАКОВ.

Під час свого виступу на панельної дискусії Сергій Шкураков розповів присутнім про можливості та фінансові інструменти Установи, досвід успішно профінансованих інноваційних проектів.

«Незважаючи на складний час та обставини, ми продовжуємо докладати максимум зусиль для всебічної підтримки інноваційних проектів та програм та не залишаємося осторонь питання підвищення обороноздатності та захисту нашої країни» зазначив в.о.Голови правління.

Також учасники обговорювали розвиток в Україні креативних індустрій, освітніх програм та інноваційного підприємництва. Важливість даної події складно переоцінити, адже вона зібрала у Львові понад півсотні представників зі сфери стартапів, підприємництва, державних органів влади та інноваційних платформ.

Дякуємо нашим партнерам Tech StartUp School, Львівська політехніка та Кінгстонському університету за чудову можливість обміну думками та досвідом, налагодження нетворкінгу та організацію актуального Форуму. 

Сьогодні ми об’єднані, як ніколи! Переможемо!