23/02/2021

В ДІФКУ ВІДБУВСЯ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

19/02/2021 в ДІФКУ відбувся 4й конкурс інноваційних проектів, який виявив жвавий інтерес серед представників інноваційної індустрії.

Нагадаємо, що до участі в конкурсному відборі допускаються проекти, які зареєстровані в базі даних проектів Установи.

Формою фінансування проектів є безпроцентна позика на поворотній основі

до 36 місяців, а розмір фінансування в рамках одного проекту складає до 25,0 млн. гривень.

 

Слід зазначити, що за умовами конкурсу учасники мали зареєструвати проекти в Державному реєстрі інноваційних проектів Міністерством освіти і науки України згідно закону України «Про інноваційну діяльність».

 

Необхідний пакет документів у визначені терміни отримали 4 проекти, які і стали фіналістами конкурсного відбору, а саме:

✔ ТзОВ телерадіокомпанія «Західтелесервіс»

Проект «Створення та впровадження телекомунікаційної мережі на основі інноваційних базових станцій, оснащених малопотужними передавачами в Ku-діапазоні»

✔ТОВ «Чисторуб» із проектом « Створення комплексу з виробництва біополімеру на основі інноваційної технології отримання нанополіолефінів»

✔«Міт Інвест Груп» з проектом «Створення інноваційного методу зберігання м’ясних продуктів в біорозкладаємій упаковці з використанням модифікованого газового середовища»

✔ ТОВ «Криптон Оушен Груп» з проектом «Виробництво заліза за технологією прямого відновлення з нульовою ємісією  СО2»

 

Згодом ми розповімо детальніше про переможця конкурсу. ДІФКУ, в черговий раз, демонструє свою важливу роль в інноваційному розвитку України!