27/11/2020

VII МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

26 листопада 2020 року представниця Установи Lena Bragarnyk взяла участь у заході «VII Міжнародний форум з інтелектуальної власності (IPF – 2020)».

Фінальним акордом форуму стала п’ята сесія «Innovations and IP», під час якої Олена представила основні аспекти діяльності ДІФКУ та діяльність Фонду підтримки винаходів Мінекономіки. Зокрема, розповіла про історію створення проекту, його унікальність, етапи реалізації, кількість учасників та ефективність впровадження.

«Результати реалізації Експериментального проекту вже на сьогоднішній день показали високу зацікавленість та потребу у подібного роду проектах державної підтримки. Наразі Установою ведеться робота щодо напрямів покращення діяльності Фонду» – додала заступниця начальника відділу підтримки винаходів.

Під час сесії спікери дискутували, зокрема, щодо сучасного стану інноваційної політики України, юридичних умов комерціалізації інновацій та важливості цифрового мистецтва. Було обговорено ряд практичних кроків для розвитку інноваційної діяльності в країні.

Дякуємо організаторам форуму за висвітлення актуальних питань та чудову можливість обміну досвідом з провідними фахівцями!