16/12/2021

Перший заступник голови правління ДІФКУ Сергій Шкураков взяв участь у офіційній церемонії нагородження учасників Хакатону вугледобувних міст

16 грудня 2021 року перший заступник голови правління ДІФКУ Сергій Шкураков взяв участь у офіційній церемонії нагородження учасників Хакатону вугледобувних міст.
Під час церемонії, яка відбулась за сприянням депутатської групи з питань справедливої трансформації вугільних регіонів, було вручено сертифікати всім командам та проведено презентацію підсумків хакатону вугледобувних міст “DEMO DAY: Проєкти трансформації для вугільних регіонів ІННОВАЦІЇ, ЕКОЛОГІЯ, РОБОЧІ МІСЦЯ”.
Також буде презентовано багато-ілюстровану книгу-дослідження авторки Валентини Лазебник — “Європейський слід у становленні української промисловості. Середина 19 — початок 20 ст.”.

Важливо відмітити, що усі проєкти-переможці Хакатону націлені на те, щоб здійснити інноваційну трансформацію в регіонах та вирішити проблеми соціально-економічного та екологічного характеру.
Доречі, найбільшу кількість голосів журі набрав проєкт створення Індустріального парку, в основі якого створення Музею історії промисловості України.Впевнені, що реалізація подібних проєктів – запорука успіху Стратегії, що розробляється урядом, щодо справедливої ​​трансформації вугільних регіонів.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення та пишаємося всіма учасниками Хакатону вугледобувних міст!